Začátek katastrofy

08. 02. 2014 | † 26. 02. 2014 | kód autora: g7a

Jakmile v březnu roku 2012 byly udělány známým řemeslníkem rozvody vody, začaly se dělat vnitřní omítky.

Práce byla náročná, 3 soboty pomáhal se štukováním stropů a stěn kamarád, ve volných víkendech také můj taťka.

Já se vždy postarala o úklid podlah, kdy jsem pravidelně vynášela z místností kýble malty a štuku.....a ještě, že jsem taková pořádkumilovná.....

V srpnu, po dokončení všech vnitřních omítek a rozvodů nás švagr upozornil na to, že vlastně vůbec nemáme udělané izolace (lepenka Parabit).

Po podlahách křížem krážem byly položené el. kabely!!! Izolace jsme tedy dělali velice obtížně, měli jsme strach, abychom nepoškodili nějaký položený kabel....

Chyby byla na naší straně, kdy jsme si nepřečetli projekt (postup stavební části). Byli ale tací, kteří do poslední chvíle tvrdili, že izolace v baráku jsou zbytečné, že leckteré stavební  firmy je vůbec neprovádí.

Ta největší katastrofa nás ale teprve čekala....

Nakoupili jsme polystyren, topenář položil rozvody topení v přízemí i podkroví do podlah (420 trubek AL-Pex), v kuchyni, jídelně, obývacím pokoji a dvou koupelnách bylo připraveno podlahové vytápění. Topenář řekl "hotovo", a my povolali betonáře.

PA132070

PA042070

 Předem jsem nechala zpracovat 3 cenové nabídky firem v nejbližším okolí, nakoupili jsme písek a cement.                                                                                                                                                                                                   15.9.2012 přijela parta fajn kluků, a za jeden víkendový den byly podlahy zabetonovány. 

 Podlahy stály komplet 70.000 korun


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky bydleni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.